Czcionka

Pozycjonowanie Stron w Google Pozycja SEO

Moja Strona WWW nie jest widoczna w Google!

Niemożliwe stało się możliwe. Pozycjonowanie Stron w Google to niełatwe zadanie. Propozycji ekspertów od SEO nie brakuje. Jednak by trafić dobrze, trzeba mieć wielkie szczęście lub zadbać o to, aby zajęła się tym profesjonalna Agencja InterAktywna. Wiele naszych Klientów, którzy zlecają nam Pozycjonowanie wie, że pozycja w wyszukiwarce może spaść gdy na serwis WWW nakładany jest filtr Google.

Tanie, nieodpowiednie SEO to najgorsze co może spotkać Twoją stronę! Dlaczego? Gdy zlecasz je nie odpowiedniej firmie, często okazuje się, że linki do Twojego serwisu się mnożą i mnożą. Jest fajnie, prawda? Do momentu gdy algorytm Google Penguin (lub Google Pingwin) nie znajdzie serwisów, z których pochodzą linki. Jest ich całe mnóstwo. Kiedy algorytm powiąże stronę internetową z serwisem uważanym za SPAM, nakłada na nią filtr – zostaje zbanowana. Google Pozycja spada w dół a serwis jest widoczny w wyszukiwarce na coraz dalszych pozycjach. Tak się kończy tanie pozycjonowanie stron w Internecie. Czy warto? Odpowiedź na to pytanie pozostawiamy Tobie.

Google i jego algorytmy

Panda i Pingwin stoją na straży Internetu

Pozycjonowanie Stron w Google Algorytmy Panda Pingwin Żeby mówić o sytuacji gdy strona jest zbanowana, należy zrozumieć jak działają dwa najważniejsze algorytmy: Panda i Pingwin. Mają one decydujący wpływ na pozycjonowanie stron w Google. Powiedzmy sobie szczerze: Wyszukiwarka Google ma monopol na pozycjonowanie stron w Internecie, ponieważ Bing jest tak naprawdę na uboczu.

Googlebot zna Twój serwis lepiej niż Ty

Strony WWW są na bieżąco monitorowane przez Googlebot. To robot internetowy, który przegląda całą witrynę i wysyła dane do algorytmu, które następnie są przez niego odpowiednio przetwarzane. Gdy zostaje stwierdzone naruszenie zasad Google, na stronę zostaje nałożona kara. Nawet najlepsze pozycjonowanie stron w Google nie pomoże, gdy jest nałożony filtr algorytmiczny. Google Pozycja leci w dół, jak akcje podczas krachu na giełdzie nowojorskiej.

Pozycjonowanie Stron w Google – jak wrócić na pierwszą stronę?

Teoria a praktyka…

Pozycjonowanie Stron w Google Googlebot Teoretycznie można zapytać wujka Google wpisując na przykład filtr w Google jak sprawdzić czy usuwanie filtra Google. Niemniej jednak trzeba umieć znaleźć wszystkie nienaturalne linki, niekiedy ich suma wyrażana jest nawet w tysiącach. Pozycjonowanie w wyszukiwarkach jest bardzo złożone, jednak wszystko da się naprawić i przywrócić na pierwszą stronę w Google. Kiedy przychodzi Klient w takowej sytuacji, znajdujemy wcześniej wspomniane linki i serwisy zawierające SPAM. Następnie zgłaszamy nienaturalne linki do wyszukiwarki Google aby je wykluczyła. Jednocześnie wykonujemy optymalizację serwisu. Po około 72 godzinach pojawia się zauważalna poprawa. Google pozycja jest coraz wyższa. Zalecamy zawsze dodatkowe pozycjonowanie stron w Google, żeby pomóc wrócić serwisowi WWW na pierwszą pozycję.

Pomożemy Ci odzyskać pozycję w Google!

Wyciągamy do Ciebie pomocną dłoń

Jeśli Twoja Strona Internetowa została zbanowana lub jej Google pozycja wciąż spada – zapraszamy do nas. Porozmawiajmy o tym. Z chęcią Ci pomożemy, z nami odkryjesz prawdziwe pozycjonowanie stron w Google. Czas zaufać profesjonalistom, którzy znają się na rzeczy. Przejdź na stronę Kontakt i napisz do nas, to nic zobowiązującego – możesz jedynie zyskać.

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner