Logo agencji ROAN24 Gorzów Wielkopolski Pozycjonowanie Tworzenie Projektowanie Hosting Stron Sklepów internetowych
Grafika wektorowa

Jak założyć sklep internetowy WooCommerce WordPress Gorzów Wlkp. Jakie koszty?

Jak założyć sklep internetowy Gorzów Wlkp. Jak założyć sklep internetowy na WordPressie? .no właśnie jak? Tego dowiesz się czytając ten wpis. Przyjemnego czytania. 😉

Jak założyć sklep internetowy?

Handel internetowy w Polsce a statystyki

Statystyki to bardzo pomocne narzędzie. To głównie one pokazują panujące trendy czy zjawiska. Zobaczmy zatem jak prezentuje się e-commerce w Polsce na przestrzeni ostatnich lat.

  • 2007 – odsetek ludzi kupujących w sieci wynosił 21%.
  • 2009 – ten sam odsetek wzrósł do 23%.
  • Co szósty Klient kupuje przez urządzenie mobilne – donosi PayU Polska. W samym 2015 odnotowano 108% wzrostu takich transakcji.
  • Z kolei w Polsce aż 65% transakcji mobilnych jest wykonywanych ze smartfona. Zaledwie 35% za pomocą tabletu.

Jak założyć sklep internetowy?
Praktyczne porady krok po kroku

Żeby wiedzieć, jak założyć sklep internetowy i zacząć sprzedawać w sieci, należy mieć jakąś ideę. To ona będzie motorem napędowym Twojego sukcesu w sieci. Na samym początku wybierz produkty lub usługi, które chcesz sprzedawać. To podstawa.

Poznaj swoją konkurencję. Może to odrobinę nieetyczne, ale to również konieczne, jeżeli myślisz o sprzedawaniu w sieci. Kiedy Twój sklep internetowy na WordPressie już wystartuje, zawsze obok będzie konkurencja. Czasem słabsza, a czasem silniejsza. Należy mieć tego świadomość oraz przyglądać się ich poczynaniom.

Jeśli zastanawiasz się, jak założyć sklep internetowy, zapytaj o to ludzi, którzy się na tym znają. Nikt nie karze Tobie od razu wykładać kasy na biurko i zamawiać. Warto zrobić wstępne rozpoznanie. Jeśli chcesz sprawdzić usługi firmy tworzącej sklepy internetowe lokalnie to warto wpisać w wyszukiwarkę frazę np.: „tworzenie sklepów internetowych Gorzów Wlkp.”. Zobaczyć co proponuje firma A i firma B. Będziesz bogatszy o więcej wiedzy. W tym miejscu chcemy odradzić Ci systemy autorskie. Na początku wygląda to fajnie, bo wszystko jest pisane pod Twój przyszły sklep. Dopiero po latach okazuje się, że Twój sklep internetowy jest przestarzały a na myśl o aktualizacji (która często oznacza robienie wszystkiego od nowa) dostawca oprogramowania zaciera ręce…

Wyróżnij się z tłumu. Będzie Ci łatwiej. 🙂

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jak założyć sklep internetowy, to pewnie masz już jakiś pomysł na produkty. W sieci możesz sprzedawać praktycznie wszystko. Jednakże nie wszystko zagwarantuje Tobie sukces. W ostatnim czasie internet podbijają sklepy z designerskimi koszulkami T-shirt. Dlaczego? Koszulka z danym wzorem jest dostępna tylko w jednym, konkretnym miejscu i nigdzie indziej. I to jest dobry patent. Wiadomo, że oryginalność nie jest koniecznością, ale wtedy będzie Tobie łatwiej się przebić.

Pamiętaj o wszystkim. Nic nie może Tobie umknąć. Jeżeli masz w planach zlecić wykonanie sklepu online agencji interaktywnej, takiej jak nasza, to będziesz mieć łatwiej. Możesz wtedy liczyć na profesjonalne doradztwo i podpowiedzi. O czym Ty zapomnisz, o tym przypomną Ci fachowcy. Zastanów się również nad takimi aspektami jak regulamin sklepu, opcje dostawy czy płatności. Logotyp i cały wygląd zostaw na koniec.

Sklep Online na WordPressie Gorzow Koszty Sklep internetowy na WordPressie warto zlecić fachowcom. Do tego możesz dużo zyskać jak na przykład certyfikat SSL.

Sklep internetowy na WordPressie – dlaczego tak?

Jeżeli nie są Ci obce pojęcia „system zarządzania treścią” oraz „WordPress” – zajrzyj do naszego Portfolio. Przeglądając nasze realizacje, szybko dojdziesz do wniosku, że wszystkie są wykonane na WordPressie. Nawet nasza strona internetowa jest postawiona na tym systemie. W naszej ocenie sklep internetowy na WordPressie to najlepsza opcja. Wszystko jest pod Twoją kontrolą. Ponadto nie bawisz się w abonamenty. Co więcej, u nas w cenie wykonania sklepu online masz: całoroczny hosting, domenę, logo (jeśli nie masz) i certyfikat SSL A cóż to takiego? 😉 Taki certyfikat to gwarancja ochrony strony internetowej oraz zachowania poufności przesyłanych danych. Spójrz w okno adresu swojej przeglądarki internetowej. Zapewne na początku widzisz „https://” – po tym poznasz czy strona ma certyfikat SSL. Nie można zapomnieć również o responsywności. W skrócie oznacza to tyle, że Twój przyszły sklep online będzie doskonale wyświetlał się na wszystkich urządzeniach mobilnych. Zajrzyj na naszą stronę ze smartfona, zrozumiesz co mamy na myśli. 🙂

Jeśli wciąż głowisz się jak założyć sklep internetowy na WordPressie, zachęcamy Cię do kontaktu z nami. Nieważne czy skorzystasz z naszej oferty, czy też nie. Z chęcią Tobie doradzimy i opowiemy o projektowaniu sklepów internetowych. Podpowiemy Ci również jak założyć sklep internetowy. Pamiętaj jednak, że decydując się na skorzystanie z naszej oferty, masz profesjonalny zespół na wyciągnięcie ręki. Szybko i rzetelnie wykonamy dla Ciebie sklep w sieci. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

WooCommerce WordPress

WooCommerce to specjalny moduł, który umożliwia zarządzanie sklepem online na stronie, która jest oparta o WordPress. Moduł WooCommerce posiada wiele rozbudowanych opcji takich jak stawki podatkowe, opcje płatności czy wysyłka wiadomości e-mail po złożeniu zamówienia. To zaledwie ułamek tego, za co odpowiada moduł. Należy tutaj podkreślić, że to właściwie WooCommerce jest głównym filarem sklepu.

Ile kosztuje założenie sklepu internetowego?

Jakie są koszty założenia sklepu internetowego, to również jest ważne kryterium. Jednakże to, ile kosztuje założenie sklepu internetowego czy też tworzenie stron www Gorzów Wlkp. zależy od wielu czynników. Bardzo ciężko jest podać konkretną kwotę, nie znając oczekiwań Klienta. Dopiero wstępna rozmowa pozwala nam oszacować koszt usługi. Wstępne koszty poznasz już podczas rozmowy telefonicznej, kiedy dowiemy się, czego mniej więcej oczekujesz. Zatem nie szukaj w Google „sklep internetowy koszty” tylko po prostu zadzwoń i zapytaj. 😉

Sklep internetowy WordPress WooCommerce Oferta Gorzow Weź telefon w dłoń i zadzwoń: 695-742-350. Do usłyszenia! 😉

Należy pamiętać, że korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, użytkownik wyraża zgodę na politykę prywatności i przechowywanie plików cookie, które umożliwiają sprawne działanie naszej witryny.