Amerykańska oczar wirginijski

Kosmetyki Naturalne Bio Ekologiczne Sklep WordPress

Kosmetyki Naturalne Sklep WordPress – kobiety coraz to częściej chcą sięgać po naturalne produkty, w 100% organiczne i bez sztucznych składników. Sklep online, o którym dzisiaj opowiemy, takie kosmetyki będzie sprzedawać.

Kosmetyki naturalne a sklep WordPress

Co to kosmetyki organiczne?

Każdy chce wyglądać dobrze i młodo – nie zaprzeczaj, bo Ty na pewno też. 😛 Jednakże mało osób do codziennej pielęgnacji ciała używa kosmetyki organiczne, inaczej kosmetyki naturalne. Frazy można używać naprzemiennie, ponieważ znaczą to samo. W każdym razie zdecydowana większość osób używa produkty naszpikowane substancjami sztucznymi – chemicznymi. Produkty te są bowiem o wiele tańsze od naturalnych zamienników. Jednakże obecnie na rynku rozkwitają bio kosmetyki naturalne, preparaty pochodzenia naturalnego. Są co prawda droższe (co nie powinno nas raczej dziwić), ale mówi się, że są również bardziej wartościowe dla urody ciała i mają o wiele lepsze działanie.

Sklep WordPress kosmetyki naturalne

Nasz Klient, Organic Project Sp. z o.o. z Gdyni, zajmuje się właśnie wspomnianymi wcześniej produktami. Jesteśmy odpowiedzialni za zaprojektowanie sklepu internetowego opartego o CMS WordPress. Zastosujemy tutaj także moduł WooCommerce. Wtyczka ta jest niezbędna do funkcjonowania sklepu online.

Sklep z kosmetykami

Strona internetowa sklep WordPress będzie miała nowoczesny wygląd. Zadbamy też o responsywność. Ogromna liczba osób robi zakupy przez internet, korzystając z urządzeń mobilnych. Mobilna strona www jest więc tutaj jednym z podstawowych założeń. To taki must have coś jak rower z porządnymi hamulcami, bo co to za rower jak nie można hamować? 😉 Nasz zespół cechuje profesjonalizm i rzetelność. Jak już coś robić, to porządnie – od A do Z. Wracając do strony: układ witryny będzie intuicyjny. Na samej górze będzie znajdować się menu, w którym szybko można znaleźć interesujące kategorie. Moduł służący do zakupów będzie pozwalać na szybkie i łatwe zamawianie produktów. Nikt przecież nie lubi zawiłych, niezrozumiałych formularzy czy procedur zamówienia. Klient wybierze produkt, poda dane do wysyłki i dokona płatności i już. Szybko i wygodnie. Gdyby tylko wszystkie sklepy www były takie, aż by się chciało kupować. 🙂 Jeżeli chodzi o kolorystykę – tutaj stawiamy na zieleń i fiolet. Zielony jest kojarzony z naturą, eko kosmetyki naturalne wpasują się w ten kolor idealnie. Z kolei fioletowy jest zaczerpnięty z logo strony www.

Sprzedajesz w sieci?

Każdy, kto myśli poważnie o sprzedawaniu w sieci, powinien zrobić rozeznanie w narzędziach, które mu na to pozwolą. Dużą popularnością cieszyły się platformy typu Shoper. Umożliwiają one stworzenie „własnego” sklepu online, ale czy taki sklep będzie dobrą decyzją? Nie bez powodu piszemy tutaj, że cieszyły się powodzeniem – czas przeszły. Obecnie dużą konkurencję stanowią właśnie strony oparte o sklep WordPress i WooCommerce. Raz – masz nad tym 100% kontroli. Dwa – płacisz raz za wykonanie takiego sklepu. Bez żadnych abonamentów. Trzy – nie jesteś ograniczony przez oprogramowanie. Wszystkie witryny: blogi, fora, sklepy i tak dalej oparte o WordPress, są w pełni edytowalne, bez żadnych ograniczeń. Poza tym są ciągłe aktualizacje, więc masz pewność, że Twoje cztery kąty w sieci, będą ciągle na topie. Pozostaje Ci więc tylko mieć pomysł na biznes w sieci i znaleźć firmę… a nie już nie musisz szukać – masz nas! Prawda, że fajnie? 🙂 Pamiętaj, także o kreatywności. Nawet jeśli Twój sklep WordPress będzie kolejnym, który oferuje ekologiczne kosmetyki naturalne, to i tak ma on szansę na powodzenie!

Zobacz także – ciekawe linki

  • Sklep internetowy WordPress – oferta
Wystarczy, że zadzwonisz pod numer +48 695 742 350 – służymy fachową pomocą oraz doradztwem. Projektowanie sklepów internetowych jest dla dobrze znanym tematem. Sprzedawaj w sieci: kosmetyki naturalne, książki, produkty organiczne – co tylko chcesz.
Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner