Jodła Nordmanna

Plantacja Choinek Gorzów Strona WWW Choinki Żywe ROAN

Plantacja choinek Gorzów Nordmann to nie tylko piękne choinki. Teraz to również profesjonalna strona internetowa, która w pełni odzwierciedla dostępną ofertę. Niby banał, ale jakże ważny – dobra firma to również dobra strona.

Plantacja Choinek Gorzów – Nordmann Lubuskie

W sprawie CHOINEK dzwonić proszę do Pawła Gołaś, tel. +48 795 621 610.
Zamówisz choinkę dla siebie. Choinki cięte, na pniu i w doniczkach Hurt i Sprzedaż Ceny hurtowe Choinek!

Przy drodze pomiędzy Janczewem a Górkami znajduje się plantacja choinek Nordmann Lubuskie. Można tam zakupić drzewa takie jak jodła kaukaska czy świerk srebrny (zwany także jako świerk kłujący) – choinki żywe, cięte oraz w donicach. Największe zainteresowanie drzewami przypada na okres świąt Bożego Narodzenia. Jednakże wiele osób kupuje tam młode drzewa do swoich ogrodów lub żeby zasadzić je wokół posesji. Dotychczas firma nie istniała w sieci. To się zmieniło, ponieważ właściciel zlecił nam stworzenie strony internetowej.

Responsywna strona internetowa, czyli dlaczego kładziemy nacisk na responsywność

Strona internetowa – nie tylko naszym zdaniem – powinna być w pełni responsywna (RWD – Responsive Web Design). Warto tutaj zwrócić uwagę na fakt, iż wyszukiwarka Google bardziej docenia mobilne strony internetowe. Dlatego też responsywność strony www była dla nas priorytetem. Poza tym dzisiaj praktycznie każdy używa smartfonów. Dlaczego? Szybciej, łatwiej i wygodniej. technologia prze do przodu w zaskakującym tempie. Smartfony są wszędzie. Trzeba więc zadbać o to, aby strona była dostępna dla jak największej liczby potencjalnych Klientów. To bardzo ważne. W końcu solidna witryna internetowa dobrze świadczy o firmie i ma kluczowy wpływ na pozyskiwanie Klientów. Nie ważne czy Twoja firma to plantacja choinek Gorzów Wlkp. czy piekarnia albo warsztat samochodowy – zawsze będzie Ci zależało do Klientach.

Jak działa responsywna strona WWW⁣Zanim zaczniesz czytać dalej, przyjrzyj się temu gifowi. Tłumaczy on zasadę działania responsywności. Zwróć uwagę na to, jak zachowuje się ta sama strona na różnych urządzeniach. To jest właśnie responsywność.

Plantacja Choinek jako witryna musiała być również przejrzysta, prosta i intuicyjna. Również bardzo ważny był motyw, który skutecznie nawiąże do branży Klienta. Dzięki temu wchodząc na stronę, pierwsze co najbardziej rzuca się w oczy to slider. Zdjęcie dostarczone przez Klienta zostało użyte jako tło. Z kolei na nim widnieje krótkie hasło. Informuje ono o ogólnej ofercie. Dzięki temu od razu wiadomo, że to plantacja choinek.

A co z Twoją firmą? Masz stronę internetową?

Czy Twoja firma posiada swoją stronę internetową? Czy jest ona responsywna? Czy nawiązuje do specjalizacji Twojego przedsiębiorstwa? Bez względu na to, czy Twój Biznes to plantacja choinek – jak w tym w wpisie – czy na przykład salon fryzjerski, zadbaj o stronę. To naprawdę ważne. Nasz zespół może zrobić dla Ciebie ciekawą i przyciągającą witrynę. Wszystko zależy od Ciebie. Może to być prosta „wizytówka” lub coś bardziej rozbudowanego. Może przyda Ci się modernizacja strony internetowej? Jeżeli zaś nie masz pomysłu na swoją stronę, przejrzyj nasze realizacje.

Gorąco zachęcamy Cię do kontaktu. Spotkanie do niczego nie zobowiązuje. Doradzimy, podpowiemy, a jeśli masz stronę – przeprowadzimy bezpłatny audyt. Zadzwoń lub napisz do nas.
Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner