Przywództwo

Projekt LASM – sprawdź!

Projekt LASM – nasza najnowsza realizacja. Sprawdź to w naszym Portfolio.

Strona skupia się na szerzeniu aktywnej walki z handlem ludźmi oraz przestępczością transgraniczną. Te dwie rzeczy co w ostatnim czasie jednym z ważniejszych problemów, który niestety dotyczy także Polski. Warto zwrócić uwagę na czytelną i przejrzystą szatę graficzną strony. Serwis jest w pełni responsywny. Dzięki temu z serwisu można korzystać zarówno na ekranach urządzeń mobilnych oraz ekranach komputerów stacjonarnych, jak i laptopów. Jako iż strona projektu miała być dostępna dla wszystkich użytkowników internetu, to tworzyliśmy ją zgodnie z wymaganiami standardu WCAG 2.O. Strona dostała również angielską wersję językową. Standardy WCAG 2.0 zostały wprowadzone na stronę, ponieważ miała ona służyć projektowi rządowemu. Treści na stronie zostały dobrane w taki sposób, aby zobrazować skalę problemu, jakim jest handel ludźmi oraz jak mu przeciwdziałać.

Spokojne kolory kontrastują z uderzająco niewiarygodnymi faktami, dotyczącymi między innymi handlu dziećmi. Na stronie znajdują się także telefony, porady i wyjaśnienie problemu oraz wygląd całej sprawy w świetle prawnym. Strona projektu LASM otrzymała intuicyjne menu, dzięki któremu można się bardzo szybko poruszać po stronie. Do stworzenia serwisu wykorzystaliśmy CMS WordPress dzięki, któremu na stronie można łatwo dodawać kolejne artykuły związane z problemem, jakim jest handel ludźmi. Celem projektu LASM była poprawa zdolności służb mundurowych i cywilnych do zapobiegania i zwalczania transgranicznej przestępczości zorganizowanej oraz przeciwdziałania handlowi ludźmi. Zapraszamy do oglądnięcia.

Najlepsza strona internetowa dla każdego

Jeśli również chcesz, aby Twoja witryna przystosowana dla wszystkich użytkowników internetu, skontaktuj się z naszą Agencją Interaktywną ROAN. Ułatwiamy stworzenie strony internetowej, która wygląda niesamowicie i działa dobrze na każdym urządzeniu. Do jej  stworzenia wykorzystamy CMS WordPress, który jest najlepszą opcją dla stron internetowych, które mają być łatwe w aktualizacji o nowe treści. Dzięki naszej wiedzy każda tworzona przez nas strona internetowa jest w pełni konfigurowalna i niepowtarzalna. Stwórz już dziś swoją nową stronę internetową WordPress, kontaktując się z nami w celu uzyskania bezpłatnej wyceny lub dodatkowych informacji.

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner