Sklep Na WordPressie Kosmetyki

Sklep Na WordPressie Kosmetyki Naturalne Organiczne Bio

Sklep na WordPressie, tym razem Organic Bio. Piszemy również o tym dlaczego posiadać sklep WordPress i dlaczego pytanie Google o cenę zaprojektowania sklepu online nie ma sensu.

Sklep na WordPressie Organic Bio online

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że projektujemy sklep internetowy Organic Bio. Teraz będziemy pisać o tym, że sklep jest już dostępny online. 🙂 Dla kogo jest przeznaczona ta strona internetowa? Tutaj będą zadowoleni fani kosmetyków naturalnych, bio i organicznych. Produkty naszego Klienta, Organic Project Sp. z o.o., są dostępne w sklepach w całej Polsce (Białystok, Elbląg, Gdańsk, Warszawa i kilka innych miast). Ponadto czytaliśmy w sieci opinie o produktach Organic Bio. Wiele osób poleca te kosmetyki naturalne organiczne.

Sklep WordPress od strony technicznej

Sklep działa szybko jak zamek błyskawiczny 😉 Klient musi już tylko dodać wszystkie produkty: kosmetyki organiczne, ekologiczne i tak dalej. Potem już pozostaje czekać na pierwszych Klientów online! Omówmy trochę sam sklep internetowy pod kątem czysto technicznych, tak z naszej perspektywy – osób, które go zaprojektowały. Wchodząc na stronę główną, w oczy od razu rzuca się slider. Wysokiej jakości zdjęcia ciekawe prezentują główny zamysł witryny. Nieco niżej znajduje się siatka (grid) z banerami. Ich celem jest promocja aktualnych promocji i tym podobnych. Kiedy scrollujemy dalej w dół, widzimy już same produkty i menu z przydatnymi linkami w stópce.

WordPress + WooCommerce + my = super sklep internetowy

Sklep internetowy a strona www

Sklep na WordPressie to nieco większe przedsięwzięcie niż strona internetowa. Choć tak faktycznie sklep online to witryna WWW. Mamy jednak nadzieję, że wiesz co mamy na myśli. ;) W przypadku sklepu online trzeba zadbać o moduł płatności, prawidłowe wyświetlanie produktów, zarządzanie nimi i masę innych rzeczy. Projektowane przez nas sklepy internetowe na WordPressie są oczywiście responsywne. Elegancko działają na urządzeniach mobilnych. Jak być profesjonalną agencją interaktywną, to w każdym detalu. 🙂

Odkryliśmy ostatnio, że bardzo dużo osób wpisuje w wyszukiwarkę Sklep WordPress cena i w sumie nic w tym dziwnego. Gdy ktoś myśli poważnie o e-commerce, to chce wiedzieć ile będzie go to kosztowało. Jednakże ze sklep WordPress to trochę jak samochód. Chcesz mieć fajne, wypasione auto to płacisz więcej niż w przypadku samochodu, który po prostu ma jeździć. Tutaj jest identycznie. Kiedy projektujemy strony WWW czy sklepy internetowe, nigdy nie podajemy ceny na „dzień dobry”. Najpierw rozmawiamy z Klientem i szczegółowo ustalamy czego oczekuje od produktu, bo tym faktycznie jest to co robimy. Dopiero wtedy doradzamy, proponujemy konkretne rozwiązania i mówimy ile to będzie kosztować. Hej czytelniku! 😛 Jeśli więc interesuje Cię sklep na Wordpressie, nie pytaj wujka Google o sklep WordPress cena, tylko skontaktuj się z nami i zapytaj.

Sklep internetowy Oragnic Bio na różnych urządzęniach. Tak jak pisaliśmy wcześniej: responsywność to podstawa. Masz chrapkę na sklep na WordPressie? Daj nam znać! 🙂

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.