Logo agencji ROAN24 Gorzów Wielkopolski Pozycjonowanie Tworzenie Projektowanie Hosting Stron Sklepów internetowych
Sklep Na WordPressie Kosmetyki

Sklep Na WordPressie Kosmetyki Naturalne Organiczne Bio

Sklep na WordPressie, tym razem Organic Bio. Piszemy również o tym dlaczego posiadać sklep WordPress i dlaczego pytanie Google o cenę zaprojektowania sklepu online nie ma sensu.

Sklep na WordPressie Organic Bio online

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że projektujemy sklep internetowy Organic Bio. Teraz będziemy pisać o tym, że sklep jest już dostępny online. 🙂 Dla kogo jest przeznaczona ta strona internetowa? Tutaj będą zadowoleni fani kosmetyków naturalnych, bio i organicznych. Produkty naszego Klienta, Organic Project Sp. z o.o., są dostępne w sklepach w całej Polsce (Białystok, Elbląg, Gdańsk, Warszawa i kilka innych miast). Ponadto czytaliśmy w sieci opinie o produktach Organic Bio. Wiele osób poleca te kosmetyki naturalne organiczne.

Sklep WordPress od strony technicznej

Sklep działa szybko jak zamek błyskawiczny 😉 Klient musi już tylko dodać wszystkie produkty: kosmetyki organiczne, ekologiczne i tak dalej. Potem już pozostaje czekać na pierwszych Klientów online! Omówmy trochę sam sklep internetowy pod kątem czysto technicznych, tak z naszej perspektywy – osób, które go zaprojektowały. Wchodząc na stronę główną, w oczy od razu rzuca się slider. Wysokiej jakości zdjęcia ciekawe prezentują główny zamysł witryny. Nieco niżej znajduje się siatka (grid) z banerami. Ich celem jest promocja aktualnych promocji i tym podobnych. Kiedy scrollujemy dalej w dół, widzimy już same produkty i menu z przydatnymi linkami w stópce.

WordPress + WooCommerce + my = super sklep internetowy

Sklep internetowy a strona www

Sklep na WordPressie to nieco większe przedsięwzięcie niż strona internetowa. Choć tak faktycznie sklep online to witryna WWW. Mamy jednak nadzieję, że wiesz co mamy na myśli. ;) W przypadku sklepu online trzeba zadbać o moduł płatności, prawidłowe wyświetlanie produktów, zarządzanie nimi i masę innych rzeczy. Projektowane przez nas sklepy internetowe na WordPressie są oczywiście responsywne. Elegancko działają na urządzeniach mobilnych. Jak być profesjonalną agencją interaktywną, to w każdym detalu. 🙂

Odkryliśmy ostatnio, że bardzo dużo osób wpisuje w wyszukiwarkę Sklep WordPress cena i w sumie nic w tym dziwnego. Gdy ktoś myśli poważnie o e-commerce, to chce wiedzieć ile będzie go to kosztowało. Jednakże ze sklep WordPress to trochę jak samochód. Chcesz mieć fajne, wypasione auto to płacisz więcej niż w przypadku samochodu, który po prostu ma jeździć. Tutaj jest identycznie. Kiedy projektujemy strony WWW czy sklepy internetowe, nigdy nie podajemy ceny na „dzień dobry”. Najpierw rozmawiamy z Klientem i szczegółowo ustalamy czego oczekuje od produktu, bo tym faktycznie jest to co robimy. Dopiero wtedy doradzamy, proponujemy konkretne rozwiązania i mówimy ile to będzie kosztować. Hej czytelniku! 😛 Jeśli więc interesuje Cię sklep na Wordpressie, nie pytaj wujka Google o sklep WordPress cena, tylko skontaktuj się z nami i zapytaj.

Sklep internetowy Oragnic Bio na różnych urządzęniach. Tak jak pisaliśmy wcześniej: responsywność to podstawa. Masz chrapkę na sklep na WordPressie? Daj nam znać! 🙂

Należy pamiętać, że korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, użytkownik wyraża zgodę na politykę prywatności i przechowywanie plików cookie, które umożliwiają sprawne działanie naszej witryny.