Tworzenie aplikacji mobilnych

Modernizacja Strony Internetowej Biura Projektów „M&G”

Modernizacja strony internetowej może być różnorodna. Czasem są to delikatne muśnięcia, które zmieniają detale na stronie. Innym razem to praktycznie tworzenie stron www od zera.

Modernizacja strony internetowej biura projektów „M&G”

Autorskie Biuro Projektów oraz ich strona

W Gorzowie Wielkopolskim znajduje się Autorskie Biuro Projektów „M&G”. Jest znane z projektów z rozmachem. Mieli swój udział w budowie centrów handlowych: Nova Park i Galeria Askana. Według ich najnowszego projektu jest również realizowana rozbudowa straży pożarnej przy ulicy Dąbrowskiego. To by było tyle o firmie, teraz skupmy się na ich witrynie.

Przede wszystkim strona internetowa jest wykonana w technologii sprzed kilku lat. Nie ma tu czegoś takiego jak responsywność. Tworzenie stron www kilka lat stanowiły witryny dostosowane wyłącznie do ekranów komputerów stacjonarnych. Dziś mamy już inne możliwości. Na każdym kroku można natknąć się na smartfony – modernizacja strony internetowej jest tu tym bardziej potrzebna. Ponadto nie każda firma wie jak zrobić stronę internetową i to taką bogatą w różne elementy wizualne. Tym bardziej, jak widać, modernizacja strony internetowej powinna zostać wykonana przez dobrą firmę (jak na przykład ROAN Agencja InterAktywna).

<img title="modernizacja strony internetowej biuro projektow przed" class="alignnone wp-image-7475 size-full" src="https://roan24.pl/wp-content/uploads/2021/02/modernizacja-strony-internetowej-biuro-projektow-przed.jpg" alt="Strona internetowa Autorskiego Biura Projektów „M&G” przed modernizacją zrobioną przez ROAN24″ width=”800″ height=”500″>Strona internetowa Autorskiego Biura Projektów „M&G” przed modernizacją. Tutaj strona „O biurze”.

Modernizacja / tworzenie strony internetowej krok po kroku

Nie bez powodu w subtytule powyżej jest „modernizacja” łamane na „tworzenie”. Strona internetowa biura projektów „M&G” jest jednym z wielu specyficznych przypadków. Można tu bowiem mówić o niemalże nowym tworzeniu strony www. Wszystko jest tak naprawdę projektowane od nowa. Nie mniej jednak bardzo dobrze, że modernizacja strony internetowej ma miejsce. Na samym początku wybieramy z Klientem szablon i omawiamy szczegóły. Potem przenosimy treść na tenże szablon. Następnie modyfikujemy, dostosowujemy wszystkie podstrony do wymagań Klienta. Na samym końcu pozostaje optymalizacja. Nie każda agencja interaktywna robi optymalizację strony w cenie. Ma ona na celu przygotowanie serwisu w taki sposób, że w dowolnym momencie będzie można rozpocząć pozycjonowanie stron. Warto także dodać, że tworzone (modernizowane) przez nas strony są oparte o CMS WordPress.

Korzyści, które niesie za sobą modernizacja strony internetowej

Przede wszystkim jest to świeży wygląd, który z pewnością zwabi nowych Klientów. Ogólnie nowoczesne strony internetowe skuteczniej przyciągają odwiedzających. Ludzie są znudzeni czytaniem – wolą oglądać, chłonąć oczami. Krótkie dawki tekstu powinny być rozdzielane ciekawą grafiką oraz ornamentami strony itp. Podobnie jest w przypadku nowej wersji strony internetowej „M&G”. Będzie nowoczesna, responsywna i bogata w efekty wizualne.

Komu zlecić modernizację mojej strony?

Warto sugerować się tym, co podpowiada wyszukiwarka Google. Jednakże należy być przezornym. Ile firm, tyle różnych ofert. Dzisiaj modernizacją strony zajmuje się także agencja reklamowa Gorzów Wielkopolski, ale czy taka firma na pewno profesjonalnie zadba o Twój serwis internetowy? Jeśli szukasz odpowiednią firmę, wybierz mądrze. O wiele bardziej sprawdzi się taka, która realizuje tego typu zlecenia jako stałe – nie jako poboczne, dodatkowe. Wtedy masz pewność, że zostaniesz profesjonalnie potraktowany.

Pomyśl chwilę o swojej stronie WWW. Porównaj ją do konkurencji. Nie ważne, jaką branżą się zajmujesz. Dla przykładu – modernizacja strony internetowej jest popularna także w branży blogowej. Nowy design zawsze przyciąga więcej czytelników czy potencjalnych Klientów. Nasza firma realizuje takie zlecenia. O samej modernizacji dowiesz się więcej w tym miejscu.

Agencja Interaktywna ROAN24 oferuje usługi modernizacji strony internetowej Zapytaj nas o modernizację swojej strony www – z chęcią doradzimy i podpowiemy. Napisz lub zadzwoń: +48 695 742 350. Do usłyszenia!
Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner