Logo agencji ROAN24 Gorzów Wielkopolski Pozycjonowanie Tworzenie Projektowanie Hosting Stron Sklepów internetowych

Jak naprawić system CMS WordPress. Najczęstsze błędy
i rozwiązania

Ciekawe artykuły z branży

Najbardziej przyjazny CMS dla Twojej witryny

CMS WordPress stał się jedną z najbardziej popularnych platform dla stron internetowych. Z milionami stron internetowych zasilanych przez niego, możesz być pewien, że platforma spełni potrzeby i wymagania Twojej witryny. Oprócz tego, że jest łatwy w użyciu, WordPress oferuje również wiele opcji dostosowywania, więc nie musisz być ekspertem w kodowaniu, aby go używać. Jest to przede wszystkim spowodowane jego przyjaznym dla użytkownika interfejsem, łatwymi w użyciu opcjami i funkcjami, które są dostępne za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego. Każdy może użyć tego systemu zarządzania treścią do zbudowania strony internetowej, nie wymagając żadnej wiedzy z zakresu kodowania. Poniżej przedstawiamy jak można naprawić najczęstsze błędy związane z systemem CMS WordPress.

Błąd: link bezpośredni. Nie znaleziono

Błąd permalinka jest spowodowany zmianami na serwerze WWW. Możesz sprawdzić, czy serwer WWW dokonał jakichkolwiek zmian w strukturze permalinków. Jeśli nie, powinieneś spróbować ponownie załadować stronę lub zresetować permalinki, aby naprawić błąd. Jeśli błąd nadal występuje, powinieneś skontaktować się z hostem i postępować zgodnie z ich radami. Jeśli to nie rozwiąże problemu, nadszedł czas, aby spojrzeć na inne opcje. Jeśli problem będzie się powtarzał, możesz spróbować dezaktywować wszystkie wtyczki i rozszerzenia.

Utknąłeś podczas aktualizacji? Usuń plik .maintenance.

Czasami WordPress nie będzie w stanie zakończyć swojej rutynowej konserwacji, co powoduje zablokowanie strony administratora i wyświetlenie komunikatu o konserwacji. Rozwiązaniem tego problemu jest usunięcie pliku.maintenance w Twojej witrynie WordPress. Spowoduje to usunięcie komunikatu o konserwacji. Możesz teraz przesyłać obrazy i aktualizacje do swojej witryny. Ta metoda jest skuteczna dla większości stron internetowych, chociaż może być czasochłonna. To proste rozwiązanie naprawia większość problemów z WordPressem. Może to również pomóc w bardziej efektywnym zarządzaniu harmonogramem aktualizacji.

co należy wiedzieć o usłudze optymalizacji wydajności wordpressa roan24

Co należy wiedzieć o usłudze optymalizacji wydajności WordPressa

Jeśli jesteś użytkownikiem WordPressa, jego usługa optymalizacji wydajności jest prawdopodobnie czymś, z czym się zetknąłeś lub rozważasz. Optymalizacja wydajności dla WordPress może poprawić szybkość i ogólne wrażenia użytkownika podczas odwiedzania Twojej witryny. Jest to ważny krok, jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja witryna będzie działać płynnie.

Czytaj więcej »

Należy pamiętać, że korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, użytkownik wyraża zgodę na politykę prywatności i przechowywanie plików cookie, które umożliwiają sprawne działanie naszej witryny.